faceboox Pixel

O firmie

czyli kilka słów o nas i naszej pasji

Strona Główna < O firmie

kilka słów o nas...

Założeniem naszym jest promowanie idei zdrowego ciała i pozytywnego ducha ludzi naszej małej ojczyzny. Jej mieszkańców, gości i sympatyków. Od dziecka do seniora.

Z myślą o Waszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu stworzyliśmy bogate spektrum usług rehabilitacyjnych, relaksujących i kosmetycznych.

Tradycja miejsca

RehaVital usytuowany jest w Starych Siołkowicach przy ul. Michała 39. To miejsce ma swoją historię. Rodzinną historię.

Przed laty w stojącym tu wtedy typowym śląskim domu z okazałą laubą, mieszkała nasza babcia Stefania. Wiele osób doświadczyło i korzystało z jej usług. Słodkich usług.

Jej wypieki dogadzały podniebieniom gości na niejednym siołkowickim biesiadnym stole.

Piekła torty, ciasta, kołocze i inne smakołyki dla wszystkich mieszkańców. Robiła to przez całe życie. Tradycja tego domu zatacza dzisiaj koło.

RehaVital oferuje także usługi dla mieszkańców Siołkowic i okolicy . Usługi dla wzmocnienia ciała i pokrzepienia ducha.

Chcemy, by tak jak kiedyś ludzie przychodzili na Michała 39 po coś dobrego, tak i teraz otrzymywali tam dobro. Siły witalne, dobrą kondycję ciała i poczucie własnej elegancji.

Zgodnie z rodzinną tradycją jesteśmy ponownie w tym miejscu dla ludzi. Z innym profilem usług ale z tym samym zaangażowaniem i sercem. Jesteśmy dla Was!

ośrodek wypoczynkowy

Nasza historia

RehaVital - ośrodek wypoczynkowy

Weekend 8-9 listopada wyznaczył nam początek oficjalnej działalności. Uroczystego poświęcenia ośrodka RehaVital dokonał siołkowicki proboszcz ks. Gerard Fuhl.

Zaproszeni goście mogli zwiedzić wszystkie pomieszczenia i zapoznać się z naszą całościową ofertą.

Ich ciekawość skupiały proponowane zabiegi rehabilitacyjne, relaksujące, kosmetyczne, fitness i warunki noclegowe jak również architektura, stylizacja wnętrz i rozwiązania techniczne obiektu.

Wiele osób uznało otwarcie RehaVital jako wydarzenie szczególne dla Starych Siołkowic i okolicy. Wysokie standardy zostały tu wdrożone celowo i bezkompromisowo. Otwarcie RehaVital stało się niecodziennym wydarzeniem.

Ośrodek jest także przecież nowym miejscem pracy. Niedzielny dzień otwartych drzwi stał się prawdziwym świętem! Ponad 300 osób zaszczyciło nas swoją obecnością w ciepłe niedzielne popołudnie. Kalendarz promocyjnych terminów zapełnił się całkowicie.

Wszystkim mieszkańcom i gościom dziękujemy za wizytę u nas. Dziękujemy, że tak radośnie okazaliście zainteresowanie naszym projektem, który nazwaliśmy RehaVital. Dziękujemy za miłe słowa, za odwiedziny i za życzenia dobrej przyszłości.

Jesteśmy dla Was, tych z bliska i z daleka. Chcemy być miejscem, które zadba o kondycję ciała i ducha. Miejscem, które przyniesie ulgę w schorzeniach, urazach i problemach zdrowotnych. Miejscem, które dowartościuje Państwa także zabiegami kosmetycznymi.

zabiegi rehabilitacyjne

Działając w konkretnej rzeczywistości, znamy problemy dzisiejszego publicznego systemu opieki zdrowotnej. Nie możemy tego zmienić ustawowo. Chcemy jednak stać się skuteczną jego alternatywą – szczególnie w zakresie tak bardzo poszukiwanej dziś rehabilitacji ruchowej.

Jesteśmy więc komercyjnie dostępni dla naszych klientów – z szeroką i najbardziej profesjonalną ofertą usług, jaką tylko udało nam się przygotować i uruchomić. Z szacunkiem dla tej miejscowości, okolicy, wszystkich jej mieszkańców i gości. Radośnie, miło i profesjonalnie - jesteśmy dla Was!

Oferujemy Państwu:

  • - kinezyterapię czyli ćwiczenia czynne, ogólnousprawniające i korekcyjne
  • - fizykoterapię z pełną gamą zabiegów prądowych, laserowych, magnetycznych, ultradźwieków, krioterapii i naświetlania.
  • - hydroterapię zawierającą gamę kąpieli solnych, aromatycznych, perełkowych, masaży wirowych i hydromasaży z koloroterapią.
  • - masaże klasyczne kręgosłupa i kończyn, relaksujące, gorącymi kamieniami, limfatyczne, pneumatyczne
  • - peelingi
  • - ćwiczenia grupowe: „Zdrowy kręgosłup”, „Idealna sylwetka”, gimnastyka korekcyjna
  • - gabinet kosmetyczny z manicure & pedicure
  • - szeroką gamę kosmetyków
  • - jakiety zdrowotne
  • - część noclegową z systemem Wi-Fi (szybki internet oparty na systemach światłowodowych), łazienką w każdym pokoju oraz odbiornikiem TV z szeroką gama programów telewizyjnych.