Twój gabinet SPA i kosmetyczka

czyli kilka słów o nas i naszej pasji

Strona Główna < O firmie

kilka słów o nas...

RehaVital to ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny, w którym zadbamy również o Twoja urodę. Naszym założeniem jest promowanie idei zdrowego ciała i pozytywnego ducha. Szerzymy ją zarówno wśród młodszych, jak i starszych. Zależy nam, aby zdrowy styl życia stał się codziennością u jak największej liczby osób. Propagujemy naturalne piękno i cudowne samopoczucie, które możesz osiągnąć dzięki aktywności i bezpiecznym zabiegom w naszym gabinecie kosmetycznym. W RehaVital znajdziesz wszystko, co pomoże Ci w pielęgnacji Twojego ciała, wymarzonym relaksie i poprawie zdrowia poprzez odpowiednią rehabilitację.

Gabinet SPA idealny dla Ciebie

Jeśli szukasz gabinetu SPA, który będzie idealny dla Ciebie, to koniecznie musisz nas poznać. Świadczymy usługi związane ze zdrowiem i pięknem, dlatego nie mogłoby u nas zabraknąć tego, co znajdziesz w tradycyjnym SPA. To właśnie w RehaVital zrelaksujesz i odprężysz się, jak nigdy wcześniej! Zadbamy o doskonałą atmosferę oraz pielęgnację Twojego ciała z wykorzystaniem kosmetyków najlepszej jakości.

Jesteśmy miejscem, które niesie pozytywną energię i chęć pomocy każdemu, kto nas odwiedzi. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do każdego odwiedzającego nas gościa. Zadowolenie naszych klientów i widoczne efekty ich współpracy z nami motywują nas do działania i dają ogrom radości. Pomożemy Ci najlepiej jak tylko się da, ponieważ to nasza pasja.

Poznaj naszą rodzinną historię

RehaVital usytuowany jest w Starych Siołkowicach przy ul. Michała 39. To miejsce ma swoją historię. Rodzinną historię. Przed laty, w stojącym tu wtedy typowym śląskim domu z okazałą laubą, mieszkała nasza babcia Stefania. Wiele osób doświadczyło i korzystało z jej usług. Słodkich usług. Jej wypieki dogadzały podniebieniom gości na niejednym siołkowickim biesiadnym stole. Piekła torty, ciasta, kołacze i inne smakołyki dla wszystkich mieszkańców. Robiła to przez całe życie.

Tradycja tego domu zatacza dzisiaj koło, bo my również robimy coś dla innych i niesiemy pomoc. W inny sposób, ale wciąż z tymi samymi dobrymi intencjami. Oferujemy usługi dla mieszkańców Siołkowic i okolicy. Wzmacniamy ciała i pokrzepiamy ducha. Chcemy, by tak jak kiedyś ludzie przychodzili na ul. Michała 39 i otrzymywali u nas dobro. Siły witalne, dobrą kondycję i poczucie własnej atrakcyjności. Zgodnie z rodzinną tradycją jesteśmy ponownie
w tym miejscu dla ludzi. Z innym profilem usług, ale z tym samym zaangażowaniem i sercem. Jesteśmy dla Was!

ośrodek wypoczynkowy

Początek naszej działalności

RehaVital - ośrodek wypoczynkowy

Weekend 8-9 listopada wyznaczył nam oficjalny początek działalności. Uroczystego poświęcenia ośrodka RehaVital dokonał siołkowicki proboszcz ks. Gerard Fuhl. Zaproszeni goście mogli zwiedzić wszystkie pomieszczenia i zapoznać się z naszą całą ofertą. Ich ciekawość skupiały proponowane zabiegi rehabilitacyjne, relaksacyjne, kosmetyczne i warunki noclegowe, jak również architektura, stylizacja wnętrz i rozwiązania techniczne obiektu. Wiele osób uznało otwarcie RehaVital jako wydarzenie szczególne dla Starych Siołkowic i okolicy. Wysokie standardy zostały tu wdrożone celowo i bezkompromisowo.

Ośrodek zapewnił także nowe miejsca pracy. Otwarcie RehaVital stało się niecodziennym wydarzeniem! Niedzielny dzień otwartych drzwi to było prawdziwe święto! Ponad 300 osób zaszczyciło nas swoją obecnością w ciepłe niedzielne popołudnie. Kalendarz promocyjnych terminów zapełnił się błyskawicznie. Wszystkim mieszkańcom i gościom dziękujemy za wizytę u nas. Dziękujemy, że tak radośnie okazaliście zainteresowanie naszym projektem, który nazwaliśmy RehaVital. Dziękujemy za miłe słowa, za odwiedziny i za życzenia pomyślności.

Jesteśmy tu dla Was!

Jesteśmy tu dla Was – i tych z bliska, i z daleka. Chcemy być miejscem, które zadba o kondycję ciała i ducha. Miejscem, które przyniesie ulgę w schorzeniach, urazach i problemach zdrowotnych. Miejscem, które dowartościuje Was zabiegami kosmetycznymi. Znamy problemy dzisiejszego publicznego systemu opieki zdrowotnej. Dlatego chcemy stać się jego skuteczną alternatywą – szczególnie w zakresie tak bardzo poszukiwanej dziś rehabilitacji ruchowej. Jesteśmy więc komercyjnie dostępni dla naszych klientów – z szeroką i najbardziej profesjonalną ofertą usług, jaką tylko udało nam się przygotować i uruchomić. Z szacunkiem dla tej miejscowości, okolicy, wszystkich jej mieszkańców i gości. Radośnie, miło i profesjonalnie – jesteśmy do Waszej dyspozycji!

zabiegi rehabilitacyjne

Oferujemy Państwu:

  • - kinezyterapię czyli ćwiczenia czynne, ogólnousprawniające i korekcyjne
  • - fizykoterapię z pełną gamą zabiegów prądowych, laserowych, magnetycznych, ultradźwieków, krioterapii i naświetlania.
  • - hydroterapię zawierającą gamę kąpieli solnych, aromatycznych, perełkowych, masaży wirowych i hydromasaży z koloroterapią.
  • - masaże klasyczne kręgosłupa i kończyn, relaksujące, gorącymi kamieniami, limfatyczne, pneumatyczne
  • - peelingi
  • - ćwiczenia grupowe: „Zdrowy kręgosłup”, „Idealna sylwetka”, gimnastyka korekcyjna
  • - gabinet kosmetyczny z manicure & pedicure
  • - szeroką gamę kosmetyków
  • - jakiety zdrowotne
  • - część noclegową z systemem Wi-Fi (szybki internet oparty na systemach światłowodowych), łazienką w każdym pokoju oraz odbiornikiem TV z szeroką gama programów telewizyjnych.
Jesteśmy na gmb