Salon SPA - kąpiele w mleku i piwie

Nasze mini SPA

Strona Główna < Mini SPA


Nasz salon SPA to doskonałe miejsce na chwilę zapomnienia i pełnego odprężenia. Gwarantujemy Ci świetny wypoczynek i regenerację Twojego ciała. Oferujemy szereg zabiegów, dzięki którym poczujesz się jak nowo narodzony! Wypróbuj masaże relaksacyjne z różnymi olejkami zapachowymi, niezwykłe kąpiele odżywcze i peelingi, które Cię odmłodzą. A dzięki bogatej ofercie kosmetyków naturalnych możesz poczuć relaks we własnym domu. Nasi kosmetolodzy to doświadczeni specjaliści, którzy najlepiej wiedzą, czego potrzebuje Twoja twarz i ciało. Dobiorą zabiegi specjalnie dla Ciebie, aby zapewnić Ci cudowne samopoczucie i spektakularne efekty. W RehaVital połączysz się z naturą i otrzymasz pielęgnację, o jakiej marzysz!


Kąpiele w mleku

Kąpiel w mleku nazywana jest również tajemnicą Kleopatry, która doskonale wiedziała, jak dbać o ciało, a swoje piękno zawdzięczała cudownym kąpielom. Do ich przygotowania używała oślego mleka, które perfekcyjnie pielęgnowało jej skórę. Dzięki temu cieszyła się niezwykłą urodą, która zachwycała wszystkich wokół. Ty też możesz przyciągać wzrok jak Kleopatra. Odwiedź nasze SPA i weź kąpiel w mleku, a odżywisz swoją skórę i sprawisz, że będzie wyjątkowo gładka, nawilżona i miękka jak jedwab. Kwas mlekowy pomaga w regeneracji skóry i pozbyciu się martwych komórek naskórka. Pozwól sobie na wymarzony relaks i doskonałe nawilżenie całego ciała!

Kąpiele w piwie

Kąpiele w piwie mogą zadziwiać, ale swoim dobroczynnym działaniem dorównują znakomitym kąpielom w mleku. Wygładzają i zmiękczają skórę, a do tego wpływają uspokajająco i wspomagają obniżenie ciśnienia krwi. Ruch wody sprawia, że skóra chłonie właściwości odżywcze piwa, czyli witaminę B, proteiny i sacharydy. A to polepsza krwiobiegi trawienie, a także redukuje stres, zwiększa odporność organizmu i działa niezwykle odprężająco. Ale to jeszcze nie wszystko – piwo to prawdziwy przyjaciel kobiety! Doskonale zwalcza cellulit, a także sprawia, że skóra, włosy i paznokcie stają się bardziej elastyczne. Przekonaj się, jak wspaniale piwo wpłynie na Twoje ciało!

    
        
KĄPIEL W MLEKU
KĄPIEL W WINIE
KĄPIEL W PIWIE
MASAŻ KLASYCZNY KRĘGOSŁUPA
MASAŻ KLASYCZNY KOŃCZYN GÓRNYCH LUB DOLNYCH
MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ LIMFATYCZNY RĘCZNY 1 KOŃCZYNA
MASAŻ LIMFATYCZNY PNEUMATYCZNY (BOA) 2 KOŃCZYNY
MASAŻ GŁOWY I KARKU
MASAŻ STÓP
PEELING CAŁEGO CIAŁA
MASAŻ RELAKSACYJNY Z PEELINGIEM
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
MASAŻ CZEKOLADOWY Z PEELINGIEM
MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSA CZĘŚCIOWY
MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSA CAŁOŚCIOWY
MASAŻ GORĄCYM MIODEM
MASAŻ GORĄCYM RĘCZNIKIEM
Jesteśmy na gmb