Blog

Witamy na blogu firmy Reha Vital

Strona Główna < Blog

Mężczyzna u kosmetyczki. To nie powód do wstydu!

Dzisiaj podział płci nie jest już tak wyraźny jak kiedyś. Mężczyźni dbają o wygląd tak samo, jak kobiety. Wizyty u kosmetyczki to żaden wstyd, a  jeden ze sposobów dbania o wygląd i zdrowie. Skóra, włosy i paznokcie wymagają pielęgnacji, do której nie wystarczają mydło, dezodorant lub maszynka do golenia. Salony kosmetyczne oferują zabiegi specjalnie dla panów, ponieważ mają oni zupełnie inne potrzeby niż kobiety.

Potrzeby mężczyzn odnośnie wyglądu

Skóra mężczyzny jest znacznie grubsza od skóry kobiet i charakteryzuje się większą skłonnością do zaskórników, zmian trądzikowych i łojotoku, dlatego wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Pomóc mogą maseczki, kremy oraz inne zabiegi oczyszczające. Mężczyzna często potrzebuje również profesjonalnych porad odnośnie pielęgnacji.

Panowie nie powinni również wstydzić się dbania o dłonie i stopy. Schludne paznokcie do zdecydowany atut, który robi wrażenie na kobietach. W trakcie wizyty u kosmetyczki paznokcie zostaną odżywione i pozbawione otaczającego je martwego naskórka, dzięki czemu będą wyglądać na schludne i zadbane.

Popularne i skuteczne zabiegi dla mężczyzn w gabinecie kosmetycznym

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje między innymi zabiegi na dłonie i stopy, maseczki na twarz oraz zabiegi kształtujące sylwetkę. Profesjonalnej pielęgnacji towarzyszy oczywiście absolutny relaks. Wykonujemy peeling kawitacyjny, który poprawia wygląd skóry poprzez ultradźwięki. Polegają na oczyszczaniu jej z martwego naskórka, bakterii i drobnoustrojów, które są główną przyczyną powstawania niedoskonałości. Dodatkowo wibracje dotleniają skórę, poprawiają wewnątrzkomórkowy metabolizm i krążenie krwi.

Polecamy mezoterapię bezigłową, która jest całkowicie bezbolesną metodą stosowaną w leczeniu wielu defektów skóry. W celu podniesienia owalu twarzy, redukcji zmarszczek mimicznych, opadających powiek oraz podbródka, warto skorzystać ze skutecznego zabiegu, polegającego na wykorzystaniu fal radiowych. Z pewnością zarówno panowie, jaki i panie, odprężą się przy liftingującym masażu twarzy, który poprawia krążenie krwi oraz limfy.

Dla młodych mężczyzn, którzy borykają się z problemem trądziku lub nadmiernego wydzielania sebum, polecamy maseczki oczyszczające z zieloną glinką, które stabilizują pracę gruczołów łojowych, obkurczają pory oraz zmniejszają stany zapalne. Całkowite pozbycie się trądziku i przebarwień gwarantuje zabieg kwasami Pell Mission.

Wróć do bloga
-->
Jesteśmy na gmb