Rehabilitacja osób starszych

oferta naszych ćwiczeń

Strona Główna < Strefa sportu

Rehabilitacja osób starszych to jedna z naszych specjalności. Zajmujemy się rehabilitacją ogólną i pourazową. W odpowiednim wieku aktywizowanie ruchowe jest obowiązkowe i potrafi sprawić, że pacjent czuje się o wiele lat młodziej. W RehaVital regularnie organizujemy turnusy rehabilitacyjne z wieloma ćwiczeniami i zabiegami, takimi jak hydroterapia i masaże lecznicze. Dzięki nim nasi pensjonariusze czują się lepiej, odzyskują energię i są optymistyczniej nastawieni do życia. Ruch sprzyja ogólnej poprawie zdrowia i nastroju. Szczególnie widoczne jest to u osób starszych. Warto zadbać, aby systematycznie ćwiczyli, i to najlepiej pod okiem ekspertów. Nasi fizjoterapeuci doskonale wiedzą, czego potrzebują starsze osoby i jak zachęcić ich do regularnego ruchu.

Aktywny wypoczynek dla każdego

Nasza oferta jest oczywiście skierowana do pacjentów w każdym wieku. Promujemy aktywny wypoczynek i pomagamy osiągnąć wymarzoną figurę oraz polepszyć swoją kondycję. A dla wszystkich prowadzących siedzący tryb życia oraz tych, którzy są skazani na ciągły pośpiech, mamy coś specjalnego. Są to zajęcia, które pomagają pozbyć się stresu, poprawiają dotlenienie organizmu, a także wzmacniają i rozciągają mięśnie. Odwiedź nas i ćwicz razem z nami! Wyćwicz sobie wymarzoną sylwetkę i poczuj więcej energii!

   
        
Gimnastyka korekcyjna 45 min.

Gimnastyka korekcyjna 45 min.

Statystyki biją na alarm 80 - 90 % dzieci i młodzieży ma wadę postawy!


Zapraszamy na profilaktyczne ćwiczenia dla dzieci prowadzone w formie zabawowej. Okres szkolny i przedszkolny to czas szybkiego rozwoju i kształtowania się układu kostnego i mięśniowego, dlatego bardzo ważne jest prawidłowe dbanie o rozwój młodego organizmu.

ZAPRASZAMY W KAŻDY WTOREK  O GODZINIE 16:00

Istnieje możliwość zakupienia karnetu na 8 wejść w cenie 42 zł.

Koszt wejścia jednorazowego 6 zł.

oferta zabiegi
Ćwiczenia grupowe "Zdrowy kręgosłup" 60 min.

Ćwiczenia grupowe "Zdrowy kręgosłup" 60 min.

W odpowiedzi na potrzeby ludzi w dzisiejszym świecie, prowadzących szybki tryb życia, siedzących parę godzin dziennie przed komputerem, zmęczonych długą jazdą samochodem, wychodzimy Wam naprzeciw i proponujemy powyższe zajęcia. W trakcie ćwiczeń prowadzący udziela wskazówek dotyczących prawidłowego wykonywania ćwiczeń i zasad bezpieczeństwa. 

  • stabilizacja krótkich mięśni przykręgosłupowych,
  • wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni,
  • lepsze dotlenienie organizmu,
  • poprawa koncentracji,
  • poprawa równowagi,
  • wyciszenie organizmu,
  • pozbycie się nadmiaru stresu,
  • poprawne oddychanie (świadomy oddech obniża poziom hormonów stresu- adrenaliny, noradrenaliny i kortyzolu)

ZAPRASZAMY W KAŻDY WTOREK I CZWARTEK O GODZINIE 10:00 ORAZ W ŚRODY O GODZINIE 17:30Istnieje możliwość zakupienia

karnetu na 8 wejść w cenie 42 zł

jedno wejście 6 zł/ karnet 42 zł

oferta zabiegi
-->